Hakkımızda
Pİ PROJE’nin temelleri Pİ İNŞAAT’ın kuruluşu ile atıldı. Kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyen Şirketimiz, Türkiye’nin güçlü ve saygın şirketleri arasındaki yer almaktadır.

PİPROJE; inşaat-taahhüt, taahhüt ve uygulama işkollarında faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. PİPROJE bugün kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayıcı, örnek bir girişimci ve güçlü bir ulusal yatırımcı olarak hizmet sağlamaktadır.

PİPROJE olarak; vizyon sahibi şirketlerin taahhüt ve uygulama çalışmalarını titizlikle ve yüksek disiplin anlayışımızla profesyonel eserler haline gelmesinde büyük oranda katkı sağlıyoruz. Projeler PİPROJE taahhüdü ile yükselirken size sadece koltuğunuza yaslanıp sağlam yükselişinizi izlemek kalır.

İnşaat-taahhüt işkolunda faaliyet gösteren PİPROJE, 20 yılı aşkın iş deneyimini, mali gücünü ve teknik yetkinliklerini kullanarak sayısız projeyi başarıyla tamamlamıştır. Şirketimizin iş portföyünde; İnşaat ve Mimari projeleri ile bina, konut ve endüstriyel tesis projeleri başta olmak üzere, ulaştırma, altyapı ve kişisel projeler de yer almaktadır.

Türkiye’nin yanı sıra dünyanın farklı coğrafyalarında da tercih edilen bir iş ortağı olmayı başaran PİPROJE; Türkiye dışında’da Dünya Ülkelerinede hizmet vermektedir.